Düşük Tempolu Egzersiz ve Zayıflama

Aktivite molaları için fikirler ve nasıl çocukları aktif olmaya motive ederiz ipuçlarıyla birlikte tatildeyken nasıl fit kalıp eğlenceli bir tatil geçiririz.Zayıflama

Egzersiz yapmamak için verilen en büyük bahanelerden biri  “zaman bulamıyorum” dur. Ama tatildeyken egzersiz yapmak için yeterince zaman bulabilirsiniz..Tatil daha fazla egzersiz yapmak için harika bir fırsat. Çünkü tatilde istediğiniz kadar aktif olabilirsiniz.

Sahilde uzanmaktan daha fazla bir şeyler içeren bir tatil sizi daha aktif olmak için dürtükleyecektir.Böylece tatilden döndüğünüzde kendinizi daha yenilenmişi, daha pozitif ve daha enerji dolu hissedersiniz.Fitness – Diyet

Bütün gün yüzme havuzunun başında uzanmak isteyebilirsiniz. Ama bu  kendinizi daha yorgun hissetmenize neden olur. Ama eğer aktif olursanız tatilinizin sonunda kendinizi daha dinlenmiş ve daha huzurlu hissedersiniz.

Aktif tatiller çocukları harekete geçirmek için mükemmel bir fırsattır.Çocuklar bütün gün oturup portatif video oyunuyla oynamak isteyebilirler.Ama bir kez onları sevdikleri bir şeyi yapmaları için zorlarsanız ve yeni arkadaşlar edindiklerinde video oyunlarını unutacaklardır.Tatiller çocukların yeni aktiviteleri öğrenmesi ve eve döndüklerinde de onları devam ettirmeleri için harika bir fırsattır.

Tatilde yapılabilecek aktivite fikirleri:
Kamp ve Dağcılık
Kamp ücretleri makul fiyatlardadır ve pek çok çocuk açık havada olmayı sever.Kamp yaparken pek çok fiziksel egzersiz yapma fırsatı bulabilirsiniz.

Gönüllü tatiller98
İhtiyaç duyan kişilerin yanına giderek onların ihtiyaçlarının giderilmesine yardımcı olabilirsiniz.

Evinize yakın yerleri yeniden keşfetmek
Yaşadığınız yere turist olun. Evinize yakın yerlerdeki müzeleri, parkları tarihi alanları ziyaret edin