Kelime Avı Hilesi

Fugo Kelime Avı. Turkcell tarafından üretilen bu oyun IOS veya Android işletim sistemli telefonlarda oynanabiliyor. Google Play Stora girdiğinizde oyunu aratıp bulabilir, kurabilir ve siz de sinir olabilirsiniz amaaa siz durun sinir olmayın ben size kelime avı oyununun hilesini göstereceğim.

O kadar uğraşıp da oyunda en fazla ilk 20’ye girebildiyseniz ve bu iş artık canınızı sıkmaya başladıysa, doğru yerdesiniz. Bizzat denenmiş ve sonuçları alınmıştır. İşte size işe yaradığını gösteren bir kaç ekran görüntüsü.

photophoto 3photo 1

Peki oyun nasıl görünüyor, nasıl oynanıyor?

4×4 matrise göre geliştirilmiş oyunda size verilen harfleri kullanarak kelimeler üretiyorsunuz. Sağa,  sola, yukarıya, aşağıya ve dört yöne de çaprazlama gidebilirsiniz. Yeter ki ortaya anlamlı kelimeler çıksın. Ne kadar uzun kelime üretirseniz o kadar çok puan alabilirsiniz. 10 harfli bir kelimenin puanı “57”, minimum 3 harfli kelimeler bulabilirsiniz ki 3 harfli bir kelimenin mesela “Yek” puanı “1”. Oyunun ücretli pro versiyonu da bulunmakta ki fiyatı 3 Euro civarında.

Pro olmak size ne kazandıracak?

– Her oyun için fazladan 10 saniyeniz olacak.

– Toplamda verilen bir bulmaca içerisinde kaç harfli kaç kelime olduğunu görebileceksiniz

– İsterseniz puan sıralamasında küçük bir avatarınız olacak.

Gelelim kelime avı oyun hilesine, bunu öğrenmek için küçük bir rica, aşağıya bir yorum atıp mail adresinizi yazın (E-posta hesabınız yayımlanmayacak), ben de size nasıl olacağını hemen mail olarak göndereyim.

Unutmadan belirteyim, oyunun hilesini öğrenmek size zaferler kazandırabilir evet ama oyunun büyüsünü birazcık kaybedeceğini de unutmayın.