Kurtlar Vadisi Pusu Hangi Kanalda Olacak!

Geçtiğimiz yıl Show TV’den Star TV’ye transfer olan ve bir sene boyunca Star TV ekranlarında izleyicilerine heyecanlı anlar yaşatan Kurtlar Vadisi Pusu dizisi Star TV’den ayrılma kararı aldı. Pana filmin aldığı bu kararda geçtiğimiz yıl Star TV’de yayınlanan Şampiyonlar Ligi maçları nedeniyle diziye bir çok kez ara verilmesinin izleyiciler tarafından tepkiyle karşılanması önemli bir rol oynadı.
Geçen yıl bu dönemde Star TV’ye geçerek yeni bir başlangıç yapan Kurtlar Vadisi Pusu dizisi bir yılın ardından kendine yeni bir kanal aramaya başladı. Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni kanalı açıklanmadı ama Pana Film, Kurtlar Vadisi Pusu’nun önümüzdeki yıl Star TV ekranlarında olmayacağını bir açıklama ile kamuoyuna duyurdu.

Star TV’de yayınlanan Şampiyonlar Ligi maçları zamanında ara vermek zorunda kalan Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu durumunun çok can sıktığı ve bu problemin çözüme ulaşması bir çok Kurtlar Vadisi Pusu izleyicisi tarafından Pana Film’e iletilmişti. İzleyicilerin şikayetlerini değerlendiren Pana Film yetkilileri bir yıllık sürenin ardından Kurtlar Vadisi Pusu’nun Star TV’de yayınlanmayacağını açıkladı.