TTNET’le Limitsiz İnternet İlk 5 Ay 15 TL!

İnternet keyfini sınırsız yaşamak isteyenler, NETLİMİTSİZ ADSL paketine ilk 5 ay ayda sadece 15 TL ödeyerek sahip oluyor.

TTNET’in 2010 yılında “EVET, TTNET’le Her şey Mümkün” diyerek başlattığı yeni dönem, avantajlı kampanyalarla devam ediyor. İnternetin sınırsız dünyasını özgürce yaşamak isteyenler, 24 ay taahhüt vererek NETLİMİTSİZ paketiyle 8 Mbps’e kadar hızlı internete ilk 5 ay, ayda 49 TL yerine sadece 15 TL ödeyerek sahip olabiliyor.

İnternette avantajlı fiyatlarla müzik, film, oyun keyfini sınırsız yaşamak isteyenler için bir ilk olan bu kampanya kapsamında kullanıcılar, TTNET’in sunduğu zengin servislere de ücretsiz sahip oluyor.

TTNET’in kampanyası kapsamında ayrıca, dileyen aboneler ayda 1 TL’ye kablolu ya da 2 TL’ye kablosuz modem sahibi olabiliyor.

Bu fırsattan yararlanmak isteyenler 30 Haziran 2010 tarihine kadar 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden veya tüm Türkiye’deki Türk Telekom Ofisleri ve Bayilerinden, PTT’lerden ya da www.ttnet.com.tr’den başvurularını gerçekleştirerek abone olabiliyor.