Vodafone Vodemnet Paketleri ile Saatlik – Günlük – Haftalık Sınırsız İnternet

Vodemnet nedir?

Bilgisayardan internet erişimidir.
Vodemnet Paketlerine nasıl abone olabilirim?

• My Vodafone,

• SMS ile,

• 7048′i arayarak,

• Vodafone Cep Merkezlerinden• 444 0542 Vodafone Müşteri Hizmetlerinden abonelik yapabilir ve bilgisayarınızdaki Vodem yazılımına gelecek onay SMS’ini aldıktan sonra Vodemnet Paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Faydaları nelerdir?

Vodemnet, dilediğiniz yerden, istediğiniz zaman, ihtiyacınız kadar internete bağlanma esnekliği sunar. Vodemnet, parkta e-posta alıp göndermenize, müşterinizle o gün için farklı bir ofiste çalışmanıza, haftasonu için gittiğiniz yazlıkta müzik veya video indirmenize veya sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınızla buluşmanıza olanak sağlar.

Kullandığı internetin süresini bilen, kısa süreli internet ihtiyacı olan megabayt ve gigabayt hesabı yapmadan aylık taahhüde girmeden bilgisayardan mobil internet ihtiyacı olan müşterilerimiz için Saatlik, Günlük ve haftalık Vodemnet paketleri,

Kullandığı internetin kotasını bilen, kullanmadığı internet için para ödemek istemeyen müşterilerimiz için süre sınırı olmadan tükeninceye kadar kullanılabilen 250 MB ve 1 GB’lık Vodemnet Paketlerimiz satışa sunulmuştur.

Faturalı Vodemnet Paketleri

· Saatlik 1 saat boyunca geçerli olan internet erişimi sadece 99 Kr’dur

· Günlük 1 gün boyunca geçerli olan internet erişimi sadece 3,99 TL’dir

· Haftalık 1 hafta boyunca geçerli olan internet erişimi sadece 18,99 TL’dir